Press
Grzyb zavelil do útoku

Na druhej ereske, ktorá meria 25 km dokázal Grzyb stiahnuť 9,5 sekundy z náskoku vedúceho jazdca Bouffiera, ale ten si udržal aspoň 1,5 sekundy a vedie v priebežnom poradí. Zdá sa že domáci pretekár zavelil do útoku a bud eto práve on kto sa bude ťahať za prsty s Francúzom. Na druhom meranom teste zatiahol aj Melichárek, keď skončil štvrtý, hneď za ním bol Solowow.  Desiaty čas patril Bérešovia jedenásty Drotárovi.  Zo súťaže odstupuje v poradí tretí jazdec Czekan.

Bereš jr. sa prepadol

Až šiesta priečka v rámci DMACK Tyres Rally 2011 patrí na najdlhšej dnešnej rýchlostnej skúške Bérešovi jr., ktorý za víťazom Grzybom zaostal o 44 sekúnd. Dôvodom Dodiho straty bol prejazd tradičným rzeszowským brodom, pri ktorom mu zhasol motor a cca 30 sekúnd trvalo, kým sa mu podarilo znovu naštartovať. Druhý v tejto ereske skončil Bebenek a tretí Melichárek. Takého je aj priebežné poradie slovenského šampionátu na prvých troch priečkach. Štvrtá patrí Chuchalovi a na piatu z prvej sa prepadol Béreš jr. Viac ako minútu už stráca na lídra Drotár, ktorému patrí zatiaľ siedma priečka.