Press
Lídrom naďalej Bouffier

Podobne ako prvý prejazd RS Blizianka (11,33 km) aj druhý sa stal korisťou francúzskeho jazdca Bouffiera, za ktorým došiel na druhom mieste Béreš jr. a tretí bol Grzyb. Pomaličky sa prediera dopredu Solowow, keď skončil štvrtý a poskočil aj v priebežnom poradí na pódiovú priečku. Defekt mal Melichárek a výrazne sa prepadol vo výsledkovej listine. V prvej desiatke  dominujú poľské posádky, pričom na deviatej priečke je Orsák. Na začiatku druhej Drotár, ktorý si ide svoje tempo.

Druhé víťazstvo Béreša jr

Béreš jr. oplatil prehru z predchádzajúcej eresky Grzybovi, ktorý zaostal dve sekundu, ale s dostatočným náskokom vedie v priebežnom poradí DMACK Tyres RALLY 2011 majstrovstiev Slovenska. V ereske si odpil z kalicha horkosti Melichárek, keď dostal defekt a stratil viac ako minútu. Po druhej ereske odstupil pre technické problémy Nagy a triedu 6 ovládli poľské posádky. Až štvrtý v nej je Kočí a piaty Šamo. V triede 11 má polminútový náskok Béreš jr. pred Drotárom a tretí je Ondrej. Z boja o čo najlepšie umiestnenie je asi vonku Melichárek, ktorý pred ďalšími dvomi dnešnými ereskami stráca 33,5 sekundy na tretieho Ondreja. Béreš jr. vyhral druhú dnešnú rýchlostnú skúšku. Grzyb má dostatočný náskok v triede 2 a ma výborne vykročené k víťazstvu.