Press
Na záver dňa víťazstvo Béreša jr.

Mestským okruhom sa skončil prvý deň 20. Rajdu Rzeszowskeho, ktorý najlepšie zvládla dvojica Bereš jr – Muller, za ktorou zaostal o 1,5 sekundy Grzyb. Desatina delila Drotára od druhej priečky. Na krátkej rýchlostnej skúške boli len minimálne časové rozdiely, ktoré už nemohli výraznejšie premiešať poradím v priebežnom hodnotení po prvom dni. Post lídra si udržal Bouffier, pred domácim Grzybom strácajúcim 13,7 sek. Tretia priečka patrí Bérešovi jr. a štvrtý je Solowow.

Grzyb vyhráva po druhý raz

Poradie na mestskom okruhu v rámci slovenského šampionátu bolo totožné ako   absolútne poradie na prvých troch miestach. Pred poslednou ereskou prvého dňa DMACK Tyres Rally 2011 majstrovstiev Slovenska bolo jasné, že pokiaľ Grzyb neurobí chybu a nezradí ho technika dosiahne druhé víťazstvo v rade. Predtým sa mu to podarilo v Lubeníku. Za ním dnes skončil Béreš jr, Rzeznik, Chuchala, Bebenek, Drotár, Chmielewski, Orsák, Lapdavský a prvú desiatku uzatvára Markowski. Na okruh nebudú mať z našich jazdcov najlepšie spomienky Ondrej a Horňák, keď odjazdili o kolo menej.